• Обновилась линейка детских кресел

    Крісло Groovy абсолютно нове модне дитяче велокресло. Воно має свіжий і ергономічний дизайн, а форма підлокітника забезпечує додатковий комфорт для дітей. Велокресло Groovy також забезпечує інтегрований захист для ніг, підвищену бічний захист і удобнвий вигин для шолома дитини. Все для…
  • Раді представити вашій увазі новинки нашого каталогу 2016

    Кожна нова розробка виробника Polisport є відображенням тих перших спроб, намагаючись зробити будь-яку продукцію так якісно, як для самих себе. З самого початку діяльності компанія встановила високі вимоги до власної продукції і, розвиваючись, багаторазово їх підвищувала. На сьогоднішній день бренд…
  • Polisport на Eurobike

    Компанія Polisport брала участь в міжнародній виставці Eurobike в Німеччині. Товари компанії Polisport були нагороджені престижними нагородами від організаторів виставки.

Polisport
Португальська компанія Polisport є одним зі світових лідерів з виробництва пластикових аксесуарів і запчастин для велосипедів і мотоциклів. Заводи компанії розміщуються в Євросоюзі і дозволяють проводити повний цикл робіт - від дизайн-прототипу вироби - до повного випуску партій товару.

Крім випуску товарів під власним брендом Polisport випускає велику кількість деталей для відомих світових брендів. Завдяки багаторічному досвіду виробництва запчастин для мотоциклів - компанія Polisport отримала унікальні технології випуску ударопрочних і ергономічних велосипедних крісел, крила, шоломів та інших пластикових аксесуарів.