Про компанію

«POLISPORT» компанія, заснована братами Araujo в Португалії в 1974 році, з виробництва пластмасових виробів для мотоциклів.
Історія компанії Polisport почалася з саморобною продукції в гаражі. Ще в 80-х роках почалося гаражне виготовлення перших пластмасових виробів для мотоциклів та велосипедів. В даний час компанія Polisport, одна з провідних в сфері велосипедних аксесуарів.

jpg_faaec375a7e622d4182d47df724ea428З відкриттям нових ринків та інтеграції Португалії в Європейський Союз, «POLISPORT» диверсифікує асортимент своєї продукції і, починає виробництво велосипедних аксесуарів, таких як крила, шоломи, пляшки для води і велосипедні сидіння для перевезення дітей.

Мета компанії полягає в розробці і виробництві аксесуарів для двоколісних транспортних засобів з метою забезпечення ефективності, якості і безпеки.

Багаторічний досвід у виробництві аксесуарів для мотоциклів, які пройшли бойове хрещення в екстремальних видах спорту «motocrosowego», допомогли створити надійні аксесуари для велосипеда.

Кожна нова розробка виробника Polisport є відображенням тих перших спроб, намагаючись зробити будь-яку продукцію так якісно, як для самих себе. З самого початку діяльності компанія встановила високі вимоги до власної продукції і, розвиваючись, багаторазово їх підвищувала.

На сьогоднішній день бренд Polisport широко відомий своїми безпечними і зручними дитячими велокресло, надійними шоломами і захистом для тіла, простими у використанні і монтажі крилами, сумками, флягодержателя і це ще не повний список широкого асортименту продукції виробника Polisport.

Станом на сьогоднішній день, продукція «POLISPORT», продається в більш ніж 40 країнах по всьому світу.